Daňový poradce Vám poradí s řešením daňových záležitostí

Kancelář Praha:
Tel.: +420 604 675 093

Profil daňového poradce Ing. Pavla Zahradníka

Logo Komory daňových poradců ČR

V roce 1995 jsem po absolvování gymnázia zahájil studium na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Hned v následujícím roce jsem složil kvalifikační zkoušku na daňového poradce a od 18. listopadu 1996 jsem tedy členem Komory daňových poradců České republiky, zapsaným v seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 00002287.

Daňové poradenství jsem aktivně začal vykonávat v roce 1997 jako samostatný podnikatel, IČO: 65687175.

Vysokoškolské studium jsem dokončil v lednu 2000 složením státních zkoušek a obhajobou diplomové práce v oboru finance (vedlejší specializace expertní systémy) a nastoupil jsem výkon civilní služby nahrazující základní vojenskou službu.

Po ukončení civilní služby v roce 2001 jsem nastoupil do zaměstnání u poradenské společnosti ŠKAMPA a spol., s.r.o. v Brně, na pozici daňového poradce, kde jsem s přestávkou působil až do roku 2004. V roce 2005 jsem krátce pracoval pro poradenskou společnost IB Grant Thornton Consulting spol. s r.o. v pobočkách v Praze i v Brně, rovněž na pozici daňového poradce.

Od roku 2005 již vykonávám daňové poradenství výhradně jako samostatný podnikatel, přičemž spolupracuji s několika poradenskými společnostmi, např. CONTA spol. s r.o., Kománek & Partneři, a.s., projects & audit s.r.o., BREDFORD Consulting, s. r. o., TrimmTax s.r.o. a další.

 

Přečtěte si podrobnější informace o našich službách nebo nás můžete přímo kontaktovat s žádostí o konkrétní nabídku.

 

Těším se na případnou spolupráci.

 

Ing. Pavel Zahradník
daňový poradce

© Ing. Pavel Zahradník 2008 - 2024 | Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus